Accio ailesine katılın

01.

Güncel

Eski kafalı kalıpları ve tasarımları KAL-DIR-DIK. Projenizin bir raf ömrüne sahip olmasına ihtiyacınız yok. Bugün aldığınız hizmet yıllar sonra âtıl kalmak zorunda değil. En güncel teknolojileri ve modern tasarımları sizin için harmanlayalım, bugün ki başarınız yarın tozlu raflar arasına kaldırılmasın.

02.

Güvenli

Alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız yapılar yüzünden. İş sürekliliği kaybı, hizmet kaybı, maddi kayıplar veya prestij kaybı yaşamayın. Bizden aldığınız güveni bütün kullanıcılarınız ile paylaşın. Başarıya giden bu riskli yolda, çelikten zırhınız olalım.

03.

Güçlü

Performans ve hızı kullanıcılarınıza, müşterilerinize ve personelinize çok görmeyin. Genç tasarımcı ekibimiz ve tecrübeli yazılımcı kadromuz ile, olabilecek en atik yapıyı biz oluşturalım, kalitenin keyfini siz sürün.

Web Tasarım / E-Ticaret

Satacak şeyleriniz var ise yapacak çok şeyimiz var! İnternetin ne kadar büyük, günümüz ticaretine ve alışverişine şekil veren bir teknoloji olduğunu anlatmayı geçelim. Zira hem siz hem de biz çok iyi biliyoruz ki bu sözler geçen on yıldan kalma olmaya başladı.

Web Tasarım / Kurumsal Web Sitesi

İnternet sitesi güzel gözükmeyen bir kurum ile kim çalışmak ister ki? Kurumunun kimliğini, sanal dünyaya yansıtmak için çalışacağı iş ortaklarını gelişigüzel seçen birisi, müşterisine sunacağı hizmetlerde kalitesini nasıl kanıtlayabilir?

Sızma Testi

Hiçbir sistem veya yapı, bütün saldırılara karşı güvenli ve aşılamaz olamaz. Peki, sizin sisteminiz samandan bir ev gibi, üfleyerek yıkılabilecek türden mi? Size bilgilerini eden müşterilerinizin, çalışanlarınızın vs. gözü arkada mı kalmalı?

Yazılım Geliştirme

Kurumunuza özgü ihtiyaçlarınız var ise, bizim de size özel çözümlerimiz var! Tecrübeli ekibimiz ile ihtiyacınıza yönelik yazılımı sizin ile birebir çalışarak, istedikleriniz tamamı karşılandığından emin oluyoruz.

UI / UX Design

Gerek web gerek sistem yazılımlarınız da arka planda çalışan kodların ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Fakat, kodların düzgün çalışmasına rağmen gerek personelinizin gerek de müşterilerinizin rahatlıkla kullanamadığı bir ara yüzün işlevsiz olacağının da farkındayız.

Yazılım Danışmanlığı

Seneler önce aldığınız bir yazılım hizmeti artık destek almadığınız için âtıl durumda mı? Accio ailesi ile veya başka bir yazılım şirketi ile bir projeye başlamak istiyorsunuz fakat, teknik bilginiz veya proje yönetim süreci konusunda bilginiz eksik olduğu için destek mi arıyorsunuz?

Grafik Tasarım

Gelişmekte olan şirketler kurumsal internet sitesi tasarımı için mücadele ediyorlar. İnternet siteniz kurumunuzun sanal ortamdaki kimlik kartı gibidir. Kurumsal kimliğinizin, markanızla potansiyel müşterileri etkilemek için birkaç saniyesi vardır.

Dış Kaynağı Desteği

Seneler önce bir proje için başka bir yazılım şirketinden hizmet aldınız, fakat hem tasarımsal olarak hem de teknik olarak âtıl duruma mı düştü. Projenizin tekrar yaşam belirtileri göstermesi için size destek olalım.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İnternet siteniz arama motorunun son sayfalarında tozlanmasın! Onlarca emek ve ücret karşılığında hayata geçirdiğiniz projeniz, SEO yapılandırmasının eksik olmasından dolayı heba olmasın.

Yönetim Hizmetleri

Kullandığınız veya kullanmak istediğiniz sistemler, başladığınız veya başlamak istediğiniz projeler var ise ve bu proje veya sistemleri nasıl yöneteceğinizden emin değilseniz, hemen bize ulaşın.

detaylı bilgi almak için bize ulaşın