Hakkımızda

Accio yazılım, genç ve dinamik kadrosu ile kurum veya kuruluşunuz için en uyumlu, kullanışlı ve modern teknolojileri kullanarak başarıya bir adım daha yaklaştırmayı ilke edindik. Sunduğu hizmetleri, müşterilerinin tamamını hoşnut ve tereddüt bırakmadan teslim etmeyi hedefledik.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikimi; genç kadromuz ile harmanlayarak ACCIO YAZILIM markası adı altında yüksek kalitede hizmet vermeye ve inovatif teknolojilerimizi; hızlı, zamanında ve güvenilir olarak kullanıcılarımıza sunarak kurum veya kuruluşunuzun ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde tamamlamayı bir zorunluluk olarak görüyoruz.

En güncel ve güvenli teknolojileri kullanarak, sahip olduğumuz test ve kalite belgeleri ile beklentilerinizin üzerinde projeleri kullanımınıza sunarak sektörde öncü ve lider olmayı hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin ve projelerin kalitesi ve başarısından sonra en önemli faktörün müşteri memnuniyeti olduğunu biliyor, teslim edilen projeler ve sunulan hizmetlerin aynı zamanda “kalıcı ilişkiler” olduğunu düşünüyor ve bu düşünce doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizleri de önce müşterilerimiz, daha sonra da referanslarımız arasında görmek için çok heyecanlanıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin projelerini, kurumlarını, kuruluşları veya işletmelerini; kendi alanlarında başarıya ulaşmak isteyen ve başarı yolunda bizimle karşılaşan bütün Accio ailesini ileriye taşırken. Hep beraber ilerleyip uluslararası alanda müşterilerimizin başarıya ve kaliteye açılan kapısı olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

En büyük prensibimiz olan müşteri memnuniyeti konusunda; hangi aksilik ve problem ile karşılaşırsak karşılaşalım, verdiğimiz hizmet mutlak memnuniyet verene kadar durmamayı kendimize ilke edindik. Sorumluluk almayı ve aldığımız sorumluluğu başarı ile tamamlamayı hem görev bağlılığı hem de bir hobi motivasyonu ile tamamlıyoruz. Müşterilerimizin kalitelerini ve memnuniyetini arttırmak, beraber yükselmek istiyoruz.